Εράνη Φιλιατρών: Γνώρισε την ήττα με 4:2 από τον Ατρόμητο

ήττα γνώρισε η Εράνη στο γήπεδο της Αχαϊκής με σκορ 4:2 στον εκτός έδρας αγώνα για την 17η αγωνιστική του 6ου ομίλου με τον Ατρόμητο Λάππα.

Έτσι πλέον η συμμετοχή της την νέα σαιζόν στην τοπική κατηγορία είναι δεδομένη και αποχαιρετά και μαθηματικά την νέα κατηγορία της Γ΄Εθνικής.

Στο αγωνιστικό μέρος η Εράνη βρέθηκε το πρώτο ημίχρονο πίσω στο σκορ με 2:0, από τα τέρματα του Νικολόπουλου στο 18ο και του Γραμματικόπουλου στο 38ο λεπτό.

Στο δεύτερο ημίχρονο μείωσε ο Σταθόπουλος στο 50 σε 2:1, για να κάνει ο Βέρρας το 3:1 τέσσερα λεπτά αργότερα.

Ο Αντώνης Σταθόπουλος χτύπησε ξανά στο 57ο λεπτό μειώνοντας σε 3:2, όμως αυτό δεν ήταν αρκετό καθώς στις καθυστερήσεις ο Ατρόμητος πέτυχε και 4ο γκολ ξανά με τον Γραμματικόπουλο για το τελικό 4:2.

10Πάμισος1782-2-136-322-2-56-120-0-80-20
Εράνη Φιλιατρών: Γνώρισε την ήττα με 4:2 από τον Ατρόμητο Εράνη Φιλιατρών: Γνώρισε την ήττα με 4:2 από τον Ατρόμητο Εράνη Φιλιατρών: Γνώρισε την ήττα με 4:2 από τον Ατρόμητο Εράνη Φιλιατρών: Γνώρισε την ήττα με 4:2 από τον Ατρόμητο