Γιάννου και Διαμαντάκος "βγάζουν μάτια" στην Ινδία

Διαμαντάκος και Γιάννου τα έκαναν όλα με την Κεράλα Μπλάστερς απέναντι στη Γιαμσεντπούρ, για το πρωτάθλημα Ινδίας, βγάζοντας κάποιες εξαιρετικές συνεργασίες με αποκορύφωμα εκείνη του πρώτου τέρματος. Εκεί, ο Διαμαντάκος μπήκε από τα αριστερά στην περιοχή

και ο Γιάννου σκόραρε με υπέροχο τακουνάκι για το 1-0 στο 9ο λεπτό. Οι Κεράλα Μπλάστερς ισοφαρίστηκαν στο 17ο λεπτό από την Γιαμσεντπούρ με τον Τσίμα Τσούκβου να σκοράρει. Όμως, ο Διαμαντάκος με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι στο 31ο λεπτό, που κέρδισε ο Καρνέιρο μετά από σέντρα που βρήκε στο χέρι αντιπάλου έδωσε ξανά προβάδισμα στην ΚεράλαΣτο 65ο λεπτό ο Απόστολος Γιάννου χτύπησε και πάλι, ξανά με τακουνάκι, αλλά αυτή τη φορά έδωσε ασίστ στον Λούνα, που πλάσαρε εύστοχα και διαμόρφωσε το τελικό 3-1 υπέρ των Κεράλα ΜπλάστερςΚάπως έτσι η ομάδα των Διαμαντάκου και Γιάννου διατηρήθηκε στην τρίτη θέση της βαθμολογίας και στους πέντε βαθμούς από την κορυφή έχοντας δύο σερί νίκες.