![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjDbCzoffOD1fRb_e93g2VMKb7IIYRK8x0a9XhWjKiYh-W2Mzy-AhlqxnJIKpeVmbAnjNfM8y6vk0eTGEGFpvtN-DNstVB_SiGdlS_G-6IBU9MDDgtYmGkQDc_ImJxbLtmtwQiixiQ314xl_D80O3MJplVRD0WN6AmzVEpYPRTLzR4V9hcBNubRxR9hnHI/s320/21-min.jpg)
Απόψε, Τετάρτη 5 Ιουνίου, στις 24:00, στον ΑΝΤ1, ο Γρηγόρης Αρναούτογλου υποδέχεται στο πλατό του «The 2Night Show» τον Πάνο Σόμπολο. Ο αστυνομικός ρεπόρτερ, που έχει βάλει πλέον στην άκρη τη δημοσιογραφία, ξετυλίγει το συγγραφικό του ταλέντο και μιλάει για τις πολύκροτες βεντέτες, που είναι το θέμα του τελευταίου του βιβλίου.
Γιατί δεν του λείπει το ρεπορτάζ; Γιατί πιστεύει ότι ως χώρα δεν έχουμε αύξηση στις ανθρωποκτονίες, αλλά στην ενδοοικογενειακή βία; Ποιο έγκλημα του έχει μείνει χαραγμένο στη μνήμη; Τέλος, θυμάται με αγάπη τη γυναίκα του, μιλάει για τον γιο του Γιώργο Σόμπολο, που ακολούθησε τα χνάρια του, και δηλώνει πως νιώθει τυχερός που τον αξίωσε ο Θεός να ζήσει τα εγγόνια του.
(?)
greek-web-tv.com