![](http://www.action24.gr/media/k2/items/cache/9a5ac55be1aa29ca8aa5e5389b59a3c6_XL.jpg)
Σήμερα πραγματοποιήθηκε έκτακτη γενική συνέλευση των μετόχων της εταιρίας χωρίς όμως την παρουσία του Ιβάν Σαββίδη στην αίθουσα.
Μεγάλη έκπληξη ήταν η ανακοίνωση της συμμετοχής του πρώην διαιτητή Λούμπος Μίχελ στο νέο Δ.Σ της ομάδας. Ο Σλοβάκος δεν ήταν το μόνο νέο πρόσωπο, καθώς στο νέο Δ.Σ θα είναι και ο στενός συνεργάτης του Σαββίδη, Αρτούρ Νταβίντιαν.
Τέλος την θέση του Νίκου Βεζυρτζή στο Δ.Σ πήρε ο Ηλίας Γεροντίδης ενώ όσον αφορά τον Γιώργο Κούδα το πόστο που θα αναλάβει θα ανακοινωθεί μέσα στις επόμενες μέρες από την ΠΑΕ.
Action24.gr-Athlitika