![](http://www.typosthes.gr/files/temp//2E0935CBA5A8F0D0C71CB8B6227978F8.jpg)
Την τελευταία του πνοή άφησε χθες, Παραμονή Χριστουγέννων, ένας 36χρονος οδηγός μηχανής.
Σύμφωνα με την ανακοίνωση της αστυνομίας και πληροφορίες ο 36χρονος κινούταν στην οδό Παπανστασίου (κατεύθυνση προς το κέντρο της πόλης) όταν κάτω από αδιευκρίνιστες μέχρι στιγμής συνθήκες η μηχανή του εξετράπη της πορείας της και προσέκρουσε σε κολόνα φωτισμού, με αποτέλεσμα τον θανάσιμο τραυματισμό του.
Προανάκριση για τις συνθήκες του ατυχήματος διενεργεί το Β” Τμήμα Τροχαίας Θεσσαλονίκης.
typosthes.gr-topika
Tags: ΤΟΠΙΚΑ