![](http://2.bp.blogspot.com/-Odb9ufkIjA0/VkoS9_TMvgI/AAAAAAAHBtY/tmfKBBRjTEQ/s1600/karapanos-n0.jpg)
Ο Πρόεδρος της Αθλητικής Επιτροπής του Δήμου Πατρέων, Ηλίας Γεωργακόπουλος, εκφράζοντας σύσσωμη την Επιτροπή, προέβη στην ακόλουθη δήλωση:
«Με ανείπωτη θλίψη πληροφορηθήκαμε τον ξαφνικό και άδικο χαμό του 23χρονου φοιτητή ιατρικής και αθλητή του «Α.Σ. Κένταυρος», Νίκου Καραπάνου. Η αθλητική κοινότητα της Πάτρας, αλλά και όλη η πόλη θρηνούν γι’ αυτή την απώλεια. Η Αθλητική Επιτροπή του Δήμου εκφράζει τα θερμότατα συλλυπητήρια στην οικογένειά του».
xespao.gr-topika
Tags: Πολιτικά