Διαφήμιση – Advertisement
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhGCNHEiPqQCQctgwATYAOIDirISd42zKqjQqHxSGPwXOOzwZf8qIQm_c0CEN_lrLYQhtboTCKMzGos2QKK8R0RJRDb5wTxtXmxFIAOGJbddUzjn2HPu-PM89h2jWcGnuK_yjB4lsqiqmd1bqvuiz9LuJPly-YXzxoXWXQWCR_O40lQm5Rzjq1eWs1BQIw/s320/8899-min.jpg)
Επιτέλους αρχίζουν! Τα βράδια στις 20:00, όλοι οι τηλεοπτικοί δρόμοι θα οδηγούν στην καυστική σάτιρα και στους μοναδικούς «Ράδιο Αρβύλα».
Ο Αντώνης Κανάκης, μαζί με τους Γιάννη Σερβετά και Χρήστο Κιούση, από τη Δευτέρα 6 Νοεμβρίου δεν θα αφήσουν σε… χλωρό κλαρί τους πάντες και τα πάντα, σατιρίζοντας, όπως μόνο αυτοί ξέρουν, όλα τα θέματα της πολιτικής, κοινωνικής και τηλεοπτικής επικαιρότητας.
Η μακροβιότερη και πιο ξεχωριστή ψυχαγωγική εκπομπή θα συνεχίσει την εξαιρετική της πορεία για 17η σεζόν.
Ο Αντώνης, μαζί με τον Γιάννη και τον Χρήστο έρχονται από τη Δευτέρα 6 Νοεμβρίου, στον ΑΝΤ1 και θα είναι για άλλη μια χρονιά απολαυστικοί, άμεσοι και σαρωτικοί.
(?)
greek-web-tv.com